Oferty pracy

 • Lawyer / Jr. Legal Counsel

  Dodano: 18 sierpnia 2017 | Wygasa: -

  Twoja następna firma

  Nasz Klient to firma z branży farmaceutycznej o zasięgu globalnym, ktoacutera prężnie rozwija się na polskim rynku.

  Twoje następne stanowisko

  Poszukujemy osoby na stanowisko Prawnik / Młodszy Radca Prawny. Osoba ta będzie raportować do Head of Legal oraz wspoacutełpracować bezpośrednio z Zarządem firmy.

  Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadać za wsparcie w zakresie zarządzania ogoacutełem spraw prawnych w ramach organizacji. Będzie odpowiedzialna za bieżące doradztwo z zakresie prawa korporacyjnego, cywilnego, konkurencji, farmaceutycznego, a także promocji i dystrybucji. Będzie roacutewnież odpowiadać za przygotowanie ekspertyz prawnych i opiniowanie umoacutew.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

  Od Kandydatoacutew/ek oczekujemy wykształcenia wyższego w obszarze prawnym, minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego oraz biegłej znajomości języka angielskiego. Atutem będą zdobyte uprawnienia radcowskie lub odbywanie aplikacji.

  Poszukujemy osoacuteb, ktoacutere mają wiedzę z zakresu prawa cywilnego i korporacyjnego oraz doświadczenie zawodowe zdobyte po stronie kancelarii (praktyka prawa farmaceutycznego) lub po stronie wewnętrznego działu prawnego (firma z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, FMCG).

  Co zyskujesz

  Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bonus pozapłacowy oraz pakiet benefitoacutew pozapłacowych, a także możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

  Co powinieneś zrobić

  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj
 • Prawnik z j. niemieckim lub angielskim

  Dodano: 9 sierpnia 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta, światowego lidera z branży IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy prawnikoacutew i aplikantoacutew posługujących się biegle językiem niemieckim i angielskim. Kandydaci ze znajomością wyłącznie języka angielskiego roacutewnież będą brani pod uwagę.

  Zadania na tym stanowisku polegają na weryfikacji dokumentacji prawnej stworzonej w j. niemieckim oraz angielskim pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz umową zawartą pomiędzy firmą, a jej Klientem zewnętrznym.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy ukończonych studioacutew prawniczych oraz biegłej znajomości języka niemieckiego (C1), w tym języka prawnego oraz komunikatywnego angielskiego (B2/C1). Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby dokładnie, skrupulatne, potrafiące efektywnie organizować czas pracy oraz chcące zdobyć ciekawe doświadczenie.

  Nasz Klient oferuje bardzo konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  Czas trwania projektu wynosi od 3ndash 12 miesięcy, praca wykonywana jest na podstawie umowy B2B.

  Aplikuj
 • Asystent/-tka w Kancelarii Prawnej

  Dodano: 4 sierpnia 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy kandydatoacutew na stanowisko Asystenta/-tki.

  Osoba na stanowisku Asystenta/-tki będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Partnera oraz zespołu prawnikoacutew w dedykowanej praktyce. Kluczowymi zadaniami osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań oraz podroacuteży służbowych, koordynacja obiegu dokumentoacutew, przygotowywanie i formatowanie umoacutew, wsparcie przy projektach due dilligence, a także przygotowywanie raportoacutew i prezentacji.

  Poszukujemy osoacuteb gotowych na pracę w międzynarodowym środowisku, zaangażowanych i lubiących pracę w zespole i posiadających 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Od kandydatoacutew oczekujemy wykształcenia wyższego, biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny) oraz zaawansowanej znajomości pakietu Office (Word, Excel, Power Point). Atutami na stanowisku jest wysoka kultura osobista, asertywność, skrupulatność i umiejętność pracy pod presja czasu.

  Nasz Klient oferuje ciekawy zakres obowiązkoacutew, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy i rozwoju w znanej, międzynarodowej organizacji.

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, kliknij "Aplikuj" oraz prześlij nam swoje CV w wersji anglojęzycznej.
  Możesz roacutewnież skontaktować się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za rekrutację, pod adresem mailowym rybaczek@hays.plnbsp
  Aplikuj
 • Specjalista ds. Regulacji Celnych (EMEA)

  Dodano: 25 lipca 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży elektrotechnicznej, poszukujemy kandydatoacutew do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Regulacji Celnych (EMEA)

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ścisłą wspoacutełpracę z Regionalnym Menedżerem ds. Regulacji Celnych, Menedżerami ańcucha Dostaw, Agentami Celnymi oraz pozostałymi pracownikami firmy, w celu zapewnienia zgodności wewnętrznych procedur z lokalnymi przepisami krajoacutew w regionie EMEA. Do jej głoacutewnych obowiązkoacutew należeć będzie kontrola świadectw pochodzenia, badanie deklaracji importu/eksportu, zarządzanie obiegiem i archiwizacja dokumentacji, sledzenie i rejestracja danych audytowych, tworzenie raportoacutew oraz zapewnienie właściwych procedur rejestracji w całym regionie EMEA.

  Poszukujemy kandydatoacutew z min. dwuletnim doświadczeniem na stanowisku związanym z obsługą celną, posiadających wykształcenie wyższe, płynnie komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny) z praktyczną wiedzą dotyczącą regulacji celnych w imporcie i eksporcie. Idealny kandydat powinien być osobą dokładną i proaktywną, o doskonałej organizacji pracy własnej i wysoko rozwiniętych kompetencjach analitycznych. Uprawnienia do wykonywania czynności agenta celnego będą dodatkowym atutem.

  Nasz Klient zapewnia konkurencyjne warunki zatrudnienia, pracę w międzynarodowym środowisku w organizacji o wysokiej kulturze organizacyjnej oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  Aplikuj
 • Legal Advisor PPP

  Dodano: 28 czerwca 2017 | Wygasa: -

  Twoja następna firma

  Nasz Klient to międzynarodowa spoacutełka z branży budowlanej, ktoacutera realizuje projekty w Polsce i za granicą.

  Twoje następne stanowisko

  Poszukujemy osoby na stanowisko Legal Advisor PPP, ktoacutera będzie odpowiedzialna za prawną obsługę inwestycji oraz doradztwo biznesowe. Osoba ta będzie zaangażowana roacutewnież w projekty międzynarodowe i będzie raportować bezpośrednio do managementu firmy.

  Osoba ta będzie odpowiedzialna za wsparcie od strony prawnej realizowanych inwestycji (budowlane i infrastrukturalne) w zakresie przygotowywania oraz opiniowania umoacutew, wsparcie procesu przetargowego, wspoacutełpracę z organami administracji publicznej, koordynację pracy zewnętrznych kancelarii oraz negocjacje z klientami. Będzie roacutewnież pełnić funkcję doradcy dla regionalnego managementu w zakresie decyzji strategicznych.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

  Poszukujemy osoacuteb z wykształceniem wyższym prawniczym, doświadczeniem zdobytym w spoacutełce budowlanej lub po stronie kancelarii (w obsłudze klientoacutew z sektora budowlanego / infrastruktury / energetyki), doświadczenia w zakresie PPP (warunek konieczny) oraz biegłej znajomości języka angielskiego. Atutem będą roacutewnież uprawnienia Radcy Prawnego.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy biznesowego podejścia, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań, wysokich umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności pracy w dynamicznym środowisku pracy. Poszukujemy osoacuteb otwartych, ktoacutere dobrze czują się w środowisku międzynarodowym.

  Co zyskujesz

  Nasz Klient oferuje stałe zatrudnienie w międzynarodowej spoacutełce, ktoacutera realizuje olbrzymie inwestycje na arenie globalnej. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie miała szansę rozwoju w ramach organizacji.

  Co powinieneś zrobić

  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj
 • Junior Lawyer

  Dodano: 27 czerwca 2017 | Wygasa: -
  Dla jednego z naszych Klientoacutew z branży bankowej poszukujemy Kandydatoacutew na stanowisko Młodszy Prawnik.nbspOferta skierowana jest do osoacuteb, ktoacutere chcą się rozwijać w obszarze zgodności i ryzyka (compliance).

  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawną obsługę korporacyjną banku, a także tworzenie i opiniowanie dokumentacji wdrażanych i zmienianych produktoacutew lub usług. Do zadań Młodszego prawnika będzie roacutewnież należało przygotowywanie projektoacutew wewnętrznych aktoacutew prawnych oraz wspoacutełpraca i doradztwo dla innych komoacuterek organizacji. Mile widziane jest zainteresowanie tematyką compliance, ponieważ w przyszłości zadania osoby na tym stanowisku będą roacutewnież obejmowały powyższy obszar.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy wykształcenia wyższego prawniczego oraz minimum rocznego doświadczenia w pracy, w instytucji finansowej. Ponadto, z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy, oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego. Poszukujemy osoacuteb dokładnych, wykazujących się dobrą organizacja pracy oraz zaangażowanych w wykonywane obowiązki, wykazujących się umiejętnością analizy przepisoacutew prawnych oraz zainteresowanych problematyką compliance.

  Nasz klient oferuje ciekawa pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość rozwoju, a także wpływu na kształt rozwijającego się biznesu.
  Aplikuj

zobacz więcej »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361