Rzeczpospolita

Oferty pracy

 • Radca prawny

  Dodano: 29 maja 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko Radca Prawny.

  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesoacutew prawnych w sprawach cywilnych gospodarczych oraz w sprawach prawa pracy. Ponadto Radca prawny będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i opiniowanie umoacutew zawieranych z kontrahentami, opiniowanie dokumentacji przetargowej, bieżące doradztwo korporacyjne, a także reprezentację firmy w negocjacjach.
  nbsp
  Od kandydatoacutew oczekujemy uprawnienia Radcy Prawnego, min. 5 ndash letniego doświadczenia w pełnej obsłudze prawnej organizacji z sektora budowlanego lub w międzynarodowej kancelarii prawnej obsługującej klientoacutew z sektora budowlanego. Ponadto wymagamy doświadczenia procesowego w sprawach cywilnych, gospodarczych oraz dotyczących prawa pracy, a także bardzo dobrej znajomości prawa gospodarczego, cywilnego, prawa pracy oraz prawa zamoacutewień publicznych. Kandydat na tym stanowisku powinien bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim. Poszukujemy osoby samodzielnej, sumiennej i zaangażowanej, ktoacutera wykazuje się bardzo dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością priorytetyzowania zadań.

  Klient oferuje ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego, udział w licznych szkoleniach, a także ciekawe benefity pozapłacowe.
  Aplikuj
 • Lawyer / Prawnik

  Dodano: 24 maja 2017 | Wygasa: -

  Twoja następna firma

  Nasz Klient to jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Firma jest rozpoznawalna na rynku i gwarantuje stabilne zatrudnienie.

  Twoje następne stanowisko

  Poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika, ktoacutery będzie częścią wewnętrznego Działu Prawnego i będzie raportować bezpośrednio do Kierownika Zespołu ds. Obsługi Prawnej oraz będzie ściśle wspoacutełpracować z pracownikami oraz kontrahentami.

  Osoba ta będzie odpowiedzialna za bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa ubezpieczeniowego, zagadnień finansowych oraz zapytań pojawiających się z działoacutew wewnętrznych spoacutełki. Będzie odpowiadać za sporządzanie opinii prawnych i wzoroacutew umoacutew, opracowywać regulacje wewnętrzne oraz brać udział w negocjacjach.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

  Od Kandydatoacutew oczekujemy wykształcenia wyższego prawniczego, minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, zdobytego w firmie z branży ubezpieczeniowej lub instytucji finansowej (ewentualnie w obsłudze tego typu instytucji po stronie kancelarii), bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także wysokich umiejętności interpersonalnych. Poszukujemy osoacuteb cechujących się wysoką kulturą osobistą.

  Co zyskujesz

  Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system bonusowy, a także przyjazną atmosferę pracy.

  Co powinieneś zrobić

  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj
 • Asystent działu prawnego

  Dodano: 15 maja 2017 | Wygasa: -
  Poszukujemy pracownika na stanowisko związane z wspieraniem nadzoru korporacyjnego spoacutełek krajowych i zagranicznych w zakresie weryfikacji oraz ujednolicania procedur, dokumentacji.nbsp

  Zakres odpowiedzialności tonbspweryfikacja zapisoacutew dokumentacji i procedur spoacutełek zależnych pod kątem zgodności ze Statutem Grupy. Dążenie do ujednolicenia standardoacutew w zakresie obowiązujących procedur w Grupie i w spoacutełkach zależnych. Przygotowywanie i opiniowanie uchwał. Kontakty z Radcami Prawnymi na rynkach spoacutełek zależnych. Dostosowanie przepisoacutew obowiązujących w Grupie do przepisoacutew na rynkach spoacutełek zależnych. Przygotowywanie umoacutew we wspoacutełpracy z Dyrektorami spoacutełek zależnych. Twoim zadaniem będzie wspoacutełpraca z zarządem, działem prawnym i radcami.nbsp

  Poszukujemy osoby z około 1-2 letnim doświadczeniem administracyjnym. Posługującej się zawodowo językiem angielskim.nbsp
  Aplikuj
 • Prawnik z j. niemieckim lub angielskim

  Dodano: 24 kwietnia 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta, światowego lidera z branży IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy prawnikoacutew i aplikantoacutew posługujących się biegle językiem niemieckim i angielskim. Kandydaci ze znajomością wyłącznie języka angielskiego roacutewnież będą brani pod uwagę.

  Zadania na tym stanowisku polegają na weryfikacji dokumentacji prawnej stworzonej w j. niemieckim oraz angielskim pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz umową zawartą pomiędzy firmą, a jej Klientem zewnętrznym.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy ukończonych studioacutew prawniczych oraz biegłej znajomości języka niemieckiego (C1), w tym języka prawnego oraz komunikatywnego angielskiego (B2/C1). Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby dokładnie, skrupulatne, potrafiące efektywnie organizować czas pracy oraz chcące zdobyć ciekawe doświadczenie.

  Nasz Klient oferuje bardzo konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  Czas trwania projektu wynosi od 3ndash 12 miesięcy, praca wykonywana jest na podstawie umowy B2B.

  Aplikuj
 • Prawnik z j. niemieckim lub/i angielskim

  Dodano: 31 marca 2017 | Wygasa: -

  Dla naszego Klienta, światowego lidera z branży IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy prawnikoacutew posługujących się biegle językiem niemieckim i angielskim. Rozważamy roacutewnież Kandydatoacutew znających wyłącznie język angielski.

  Zadania na tym stanowisku polegają na weryfikacji dokumentacji prawnej stworzonej w j. niemieckim/angielskim pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz kontraktem zawartym pomiędzy firmą, a jej Klientem zewnętrznym.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy rzetelnej wiedzy prawniczej oraz biegłej znajomości języka niemieckiego (C1), w tym języka prawnego oraz komunikatywnego angielskiego (B2, idealnie C1).
  Na tym stanowisku idealnie sprawdzą się osoby skrupulatne, zdolne do wychwytywania szczegoacutełoacutew
  z chęcią do zdobycia doświadczenia w dużej, szanowanej na rynku firmie.

  nbspNasz Klient oferuje bardzo konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.


  nbspCzas trwania projektu wynosi od 3ndash 12 miesięcy.
  Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361