LegalMBA

Oferty pracy

  • Document Reviewer- contract job.

    Dodano: 21 lutego 2018 | Wygasa: -

    Twoja następna firma

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży prawniczej, poszukujemy pracownikoacutew, do kilkumiesięcznej pracy projektowej.nbsp

    Twoje następne stanowisko

    Do Twoich głoacutewnych obowiązkoacutew należeć będzie sprawdzanie dokumentoacutew (w tym umoacutew), nbsppod względem ich zgodności z prawem.nbsp

    Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

    Na tym stanowisku najlepiej sprawdza się osoby z wykształceniem prawniczym lub administracyjnym, prawnicy w trakcie aplikacji lub studenci 4 i 5 roku prawa lub administracji. Od kandydatoacutew wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

    Co zyskujesz

    Nasz klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji, pakiet szkoleń pracowniczych, elastyczny grafik oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

    Co powinieneś zrobić

    Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
    Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  • Job for Law and Administration students

    Jesteś studentem IV lub V roku prawa albo administracji, lub "świeżo upieczonym" absolwentem powyższych kierunkoacutew Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży prawniczej, poszukujemy pracownikoacutew, do kilkumiesięcznej pracy projektowej.

    Do Twoich głoacutewnych obowiązkoacutew należeć będzie sprawdzanie dokumentoacutew (w tym umoacutew), pod względem ich zgodności z prawem.

    Na tym stanowisku najlepiej sprawdza się osoby skrupulatne, komunikatywne, z wykształceniem prawniczym lub administracyjnym, prawnicy w trakcie aplikacji lub studenci 4 i 5 roku prawa lub administracji. Od kandydatoacutew wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

    Nasz klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji, pakiet szkoleń pracowniczych oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Młodszy Specjalista w dziale Legal Compliance

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Młodszy Specjalista w dziale LegalampCompliance

    Do obowiązkoacutew osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie merytoryczne i administracyjne zespołu LegalampCompliance, w tym m.in. przygotowywanie projektoacutew dokumentoacutew wewnętrznych i zewnętrznych dla Spoacutełki, dostosowywanie polskich wersji językowych dokumentoacutew do ich angielskich odpowiednikoacutew, weryfikacja poprawności formalnej i merytorycznej dokumentoacutew z zakresu wspoacutełpracy Spoacutełki.
    Ponadto Młodszy Specjalista w dziale LegalampCompliance będzie odpowiedzialny za obsługę dedykowanego wewnętrznego systemu elektronicznego firmy.

    Od Kandydatoacutew oczekujemy przede wszystkim dobrej znajomości języka angielskiego oraz wykształcenia wyższego oraz znajomości pakietu MS Office. Poszukujemy osoby komunikatywnej, dokładnej, sumiennej oraz nastawionej na rozwoacutej i umiejącej odnaleźć się w pracy zespołowej w wielozadaniowym trybie pracy. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie prawnicze.

    Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym. Dodatkowo firma oferuje pakiet benefitoacutew pozapłacowych takich jak karta Multisport oraz ubezpieczenie medyczne.

    Lokalizacja: Warszawa, Centrum
  • Legal Officer Corporate Affairs

    Dodano: 7 lutego 2018 | Wygasa: -

    Your new company
    On behalf of our Client, which is a developing Shared Service Centre in Tricity, we are currently looking for a person to hold the position of Legal Officer.

    Your new role
    As a Legal Officer you will be responsible for preparing of documents related to board appointments, ordinary and extraordinary,nbspshareholder meetings for all European Group Companies (e.g. shareholder resolutions,
    management decisions, powers of attorney, declarations), monitoring and maintaining of completeness and accuracy of corporate legalnbspdocumentation (resolutions, commercial register excerpts, annual accounts), cooperating with database administrator about relevant changes of the corporatenbspdatabase, handling other legal affairs under European Legal Department supervision.

    What you'll need to succeed
    To be successful in this role you neednbspMasterrsquos Degree in Law, at least 2 year of experience as Junior Legal Counsel or Legal Support, fluent English / other European languages will be a strong advantage, good understanding of Corporate Affairs, data accuracy, ability to establish priorities, you need to be detail oriented and well-organized and possess knowledge of Microsoft Office tools and Google applications.

    What you'll get in return
    Our Client offers stable work conditions and opportunities for professional development in start-up organisation. Benefit package and training are also included.

    What you need to do now
    If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
    If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
  • Corporate Legal Counsel

    Dodano: 5 lutego 2018 | Wygasa: -

    Global Business Services Center established in Cluj-Napoca is seeking a new member in their Global Legal department.

    Support a Global Legal team of experienced legal counsels and other stakeholders in all legal aspects referring to company registration, company updates and changes at a global level. Provide legal advice regarding local law to the Managing Director of the Business Service Center in Cluj. Manage the appointment and release of legal representatives, powers of attorney of the Group Companies in over 40 countries and ensure the compliance of the documentation with changing legal requirements in these countries in collaboration with external local specialists in those countries. Moreover the role will manage the reporting calendar of all companies worldwide (make sure that annual general meetings, financial statements, tax reports and other filings are performed/filed on time) and also create and maintain various Data Rooms with information relevant for Due Diligence purposes (Company Documents, Major Contracts, Permits etc.) You participate in local, regional or global legal projects as an opportunity to enhance and widen your skills.

    Applicants for this role will need a successful Master or Bachelor degree in Law. Additional qualifications such as Bar Exam or LL.M. are a plus. Relevant experience in the field of corporate law and commercial law in a law firm, consultancy firm or in an industrial group. Your excellent English skills (written and spoken) will enable you to easily communicate with internal colleagues and external contacts around the globe. Additional languages are a plus.
    You will demonstrate excellent drafting and documentation skills with a high attention to detail, consistency and timeliness, combined with the ability to see the big picture. You are hands-on and able to work independently. You are able to find your way through the organisation. You are an entrepreneurial thinking person with the ability to understand processes from end to end. You show a keen interest to actively promote and implement continuous improvements of quality, speed and cost effectiveness of the services you provide to the organisation.

    An interesting, demanding and challenging position in a professional company with an open and team-oriented work environment. This is an excellent opportunity to join a global team of legal counsels within a worldwide growing business. Your experience, knowledge and personal skills make you a valued team member and contributor to the success of the Global Legal team.

    If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV.
  • Prawnik ds. Nieruchomości

    Dodano: 1 lutego 2018 | Wygasa: -
    Dla naszego Klienta -nbspjednego z największych ogoacutelnopolskich deweloperoacutew, notowany na Rynku Głoacutewnym GPW - w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatoacutewnbspna stanowisko: Prawnik ds.nbspNieruchomości.

    Obowiązki:
    Uczestniczenie w postępowaniach administracyjnych dotyczących inwestycji prowadzonych przez spoacutełkę, w szczegoacutelności ws. pozwoleń na budowę, warunkoacutew zabudowy itp. Bieżące doradztwo prawne spoacutełki ze szczegoacutelnym uwzględnieniem obsługi w zakresie umoacutew sprzedaży lokali, w tym umoacutew deweloperskich, a także przygotowanie innych umoacutew oraz dokumentoacutew związanych z realizacją inwestycji, doradztwo prawne w procesie transakcji zakupu nieruchomości, sporządzanie prospektoacutew informacyjnych dotyczących przedsięwzięć deweloperskich, prowadzenie korespondencji z Klientami, wspoacutełpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi oraz kancelariami notarialnymi, sporządzanie umoacutew (o roboty budowlane, prace projektowe, nadzoacuter inwestorski), opinii, raportoacutew i pism.

    Wymagania:
    Wykształcenie wyższe - prawo, nieruchomości. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży deweloperskiej, nieruchomości) praktyczna znajomość zagadnień będących przedmiotem obowiązkoacutew, prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, łatwość w redagowaniu tekstoacutew, gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

    Nasz Klient oferuje stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju.

zobacz więcej »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361