LPP 2017

Oferty pracy

 • Konsultant VAT

  Dodano: 6 października 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta ndash międzynarodowej firmy z branży finansowo-księgowej ndash poszukujemy osoby na stanowisko:
  nbspnbsp
  Konsultant VAT

  Do zakresu Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in. nadzoacuter na prawidłowością rozliczeń VAT, koordynowanie prac nad sporządzeniem rejestroacutew i deklaracji VAT, przygotowywanie pism oraz wnioskoacutew kierowanych do organoacutew podatkowych, wspoacutełpraca z międzynarodowymi korporacjami oraz obsługa prestiżowych Klientoacutew zagranicznych.

  Od Kandydatoacutew na to stanowisko oczekujemy przede wszystkim praktycznej znajomości przepisoacutew w zakresie podatku VAT popartej co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym (włączając staże, praktyki) oraz wykształcenia wyższego w zakresie prawa lub ekonomii.

  Ze względu na specyfikę pracy, osoba na tym stanowisku powinna bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim (zaroacutewno w mowie, jak i w piśmie).

  Oczekujemy też bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz MS Excel i MS Outlook, chęci do pracy, zaangażowania, a także komunikatywności i gotowości do stałego podnoszenia kwalifikacji.

  Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy, a w ramach benefitoacutew pozapłacowych: szkolenia, pakiet medyczny, kartę fitness oraz naukę języka angielskiego.

  Lokalizacja: bliska Praga.
  Aplikuj
 • Asystent/-tka w Kancelarii Prawnej

  Dodano: 26 września 2017 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy kandydatoacutew na stanowisko Asystenta/-tki.

  Osoba na stanowisku Asystenta/-tki będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Partnera oraz zespołu prawnikoacutew w dedykowanej praktyce. Kluczowymi zadaniami osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań oraz podroacuteży służbowych, koordynacja obiegu dokumentoacutew, przygotowywanie i formatowanie umoacutew, wsparcie przy projektach due dilligence, a także przygotowywanie raportoacutew i prezentacji.

  Poszukujemy osoacuteb gotowych na pracę w międzynarodowym środowisku, zaangażowanych i lubiących pracę w zespole i posiadających 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Od kandydatoacutew oczekujemy wykształcenia wyższego, biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny) oraz zaawansowanej znajomości pakietu Office (Word, Excel, Power Point). Atutami na stanowisku jest wysoka kultura osobista, asertywność, skrupulatność i umiejętność pracy pod presja czasu.

  Nasz Klient oferuje ciekawy zakres obowiązkoacutew, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy i rozwoju w znanej, międzynarodowej organizacji.

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, kliknij "Aplikuj" oraz prześlij nam swoje CV w wersji anglojęzycznej.
  Możesz roacutewnież skontaktować się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za rekrutację, pod adresem mailowym rybaczek@hays.plnbsp
  Aplikuj
 • Prawnik z j. niemieckim

  Dodano: 22 września 2017 | Wygasa: -

  Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży automotive poszukujemy Kandydatoacutew na stanowisko Prawnikanbspposługujących się biegle językiem niemieckimnbspdo wsparcia wewnętrznych struktur firmy.nbsp


  Zadania na tym stanowisku będą polegać przede wszystkim na weryfikacji dokumentacji prawnej stworzonej w j. niemieckim/angielskim pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa (w tym roacutewnież prawa niemieckiego) oraz kontraktem zawartym pomiędzy firmą, a jej Klientem zewnętrznym.


  Od Kandydatoacutew oczekujemy wyższego wykształcenia prawniczego, rzetelnej wiedzy prawniczej,otwartości na podroacuteże służbowe oraz biegłej znajomości języka niemieckiego (C1), w tym języka prawnego oraz języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.nbsp
  Doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem.nbsp


  Stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie z branży automotive, atrakcyjny pakiet benefitoacutew pozapłacowych, możliwość rozwijania się wewnątrz struktur firmy.nbsp


  What you need to do now
  If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
  If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
  Aplikuj
 • Dyrektor ds. Podatków

  Dodano: 21 września 2017 | Wygasa: 31 października 2017
  Dla jednego z międzynarodowych bankoacutew o uznanej renomie na rynku, poszukujemy obecnie doświadczonego managera na stanowisko Dyrektora ds. Podatkoacutew.

  Do obowiązkoacutew Dyrektora ds. Podatkoacutew należeć będzie proponowanie kierunkoacutew polityki podatkowej instytucji, bieżąca analiza przepisoacutew podatkowych, ustalanie zasad działania oraz procesoacutew z zakresu obowiązkoacutew podatkowych Banku, opiniowanie w zakresie ryzyk i skutkoacutew podatkowych, nadzorowanie i kontrolowanie kalkulacji odroczonego podatku dochodowego, zapewnienie procesoacutew związanych ze sporządzaniem dokumentacji cen transferowych, wspoacutełpraca z doradcą podatkowym oraz innymi instytucjami zewnętrznymi, udzielanie wsparcia merytorycznego innym jednostkom, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań optymalizujących rozliczenia i procesy podatkowe, organizowanie planu wewnętrznych kontroli podatkowych Wydziału Podatkoacutew, wspoacutełpraca z instytucjami zewnętrznymi w sprawach z zakresu podatkoacutew i przygotowanie koniecznych informacji i sprawozdań na żądanie tych organoacutew, wspoacutełpraca w zakresie powierzonych obowiązkoacutew z audytorem, doradcą podatkowym oraz spoacutełkami należącymi do Grupy.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (min. 5 lat), doświadczenia w pracy w instytucji finansowej (banku) lub firmie konsultingowej (ze specjalizacją we wspoacutełpracy z instytucjami finansowymi), ugruntowanego doświadczenia managerskiego, wyższego wykształcenia kierunkowego, tytułu doradcy podatkowego oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

  Nasz Klient oferuje w pełni samodzielne stanowisko, możliwość kreowania polityki podatkowej banku, możliwość wpływania na decyzje strategiczne, a także duże możliwości rozwoju managerskiego. Ponadto firma oferuje pracę w bardzo dobrej atmosferze, dużą ilość wyzwań zawodowych oraz udział w bardzo ciekawych projektach. Osoba na tym stanowisku może liczyć na wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, pakiet benefitoacutew oraz samochoacuted służbowy.
  Aplikuj
 • Property Lawyer

  Dodano: 19 września 2017 | Wygasa: -
  Twoja następna firma
  Nasz Klient to ogoacutelnopolski deweloper powierzchni mieszkaniowych, ktoacutery do swoich wewnętrznych struktur poszukuje Prawnika ze znajomością prawa nieruchomości oraz prawa działek gruntowych.nbsp

  Twoje następne stanowiskonbspnbsp
  Do głoacutewnych obowiązkoacutew należeć będzie przygotowanie dokumentacji przetargowej, ofert, opinii oraz sprawdzanie stanu prawnego gruntoacutew. Prawnik będzie odpowiadać roacutewnież za opracowywanie niezbędnej dokumentacji, kontakt z władzami lokalnymi oraz urzędami.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
  Kandydat, ktoacutery pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie wykształcenie wyższe Prawnicze, gruntowną wiedzę z zakresu prawa nieruchomości, prawa działek gruntowych oraz prawa administracyjnego zdobytą podczas praktyk w Kancelarii prawniczej lub w wewnętrznych strukturach spoacutełki. Odpowiedni Kandydat posiadać będzie znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.nbsp
  Uprawnienia Radcy Prawnego/ Adwokata nie są wymagane.nbsp

  Co zyskujesz
  Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę przy ciekawych projektach.

  Co powinieneś zrobić
  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj
 • Radca Prawny / Adwokat

  Dodano: 29 sierpnia 2017 | Wygasa: -

  Twoja następna firma

  Nasz Klient to spoacutełka z branży finansowej, ktoacutera aktualnie rozbudowuje swoje wewnętrzne struktury prawne.
  Spoacutełka zlokalizowana jest w Gdyni.

  Twoje następne stanowisko

  Poszukujemy osoby na stanowisko Radca Prawny / Adwokat, ktoacutera będzie jednym z prawnikoacutew w dziale korporacyjnym i będzie raportować bezpośrednio do Szefa Zespołu. Osoba ta będzie za bieżące doradztwo klientom wewnętrznym w zakresie prawa rynkoacutew kapitałowych i spoacutełek publicznych, prawa spoacutełek handlowych, prawa funduszy inwestycyjnych, emisji papieroacutew wartościowych oraz MampA. Co więcej będzie zajmować się opiniowaniem i negocjacją umoacutew (głoacutewnie handlowych) oraz reprezentowaniem spoacutełki w sporach sądowych i pozasądowych.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

  Poszukujemy osoacuteb z wykształceniem wyższym prawniczym, uprawnieniami radcy prawnego lub adwokata, doświadczeniem zdobytym po stronie kancelarii lub w ramach wewnętrznego działu prawnego oraz doświadczeniem w prawie rynkoacutew kapitałowych oraz spoacutełek handlowych.

  Od Kandydatoacutew oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań oraz wysokich umiejętności interpersonalnych.

  Co zyskujesz

  Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w spoacutełce rozpoznawalnej na rynku, a także możliwość rozwoju zawodowego.

  Co powinieneś zrobić

  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj

zobacz więcej »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361