APP

Oferty pracy

 • In - house Lawyer with french

  Dodano: 22 maja 2019 | Wygasa: 15 czerwca 2019

  Prawnik ndash In House, Nowe technologie/ IP z j. francuskim

  Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży nowych technologii poszukuję Prawnika z j. francuskim.

  Do głoacutewnych obowiązkoacutew na tym stanowisku należeć będzie:

  Szeroko rozumiana obsługa korporacyjna firmy w ramach całej grupy- ścisła wspoacutełpraca z biurami w roacuteżnych państwach na podstawie przepisoacutew prawa polskiego i międzynarodowego m.in. francuskiego negocjowanie, opracowywanie, procesowanie umoacutew biznesowych udzielanie porad prawnych w zakresie działalności firmy doradztwo w zakresie prawa IP/TMT/IT, wsparcie departamentu ochrony danych osobowych, bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa polskiego i francuskiego w obszarze działalności spoacutełki, dbanie o obieg dokumentoacutew i rejestracja umoacutew w rejestrach.

  Doskonale odnajdziesz się na tym stanowisku jeżeli:

  Jesteś Prawnikiem z co najmniej 5 letnim doświadczeniem w obsłudze korporacyjnej spoacutełek, posiadasz doświadczenie w obszarze IT/IP/TMT, biegle władasz j. francuskim i angielskim. Dodatkowym atutem będzie ukończenie studioacutew bądź kursoacutew podyplomowych we Francji i dobra orientacja w przepisach prawa francuskiego i poroacutewnawczego.

  Nasz Klient oferuje:

  Rynkowe wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym środowisku, możliwość brania udziału w międzynarodowych projektach, szeroki pakiet szkoleń, elastyczne podejście do home office, pakiet benefitoacutew obejmujący kartę sportową, medyczną, kafeterię benefitową, ubezpieczenie na życie i wiele innych.

  Jeżeli jestes zainteresowany/a, kliknij przycisk APLIKUJ i prześlij nam swoje CV.nbsp

  Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.nbsp
  Aplikuj
 • Ekspert/Kierownik ds. Ochrony Danych Osobowych

  Dodano: 20 maja 2019 | Wygasa: 30 maja 2019

  Twoja następna firma
  Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, ktoacutera poszukuje osoby na stanowisko Eksperta/Kierownika ds. Ochrony Danych Osobowych.

  Twoje następne stanowisko
  Poszukiwana osoba odpowiadać będzie za bieżące monitorowanie przestrzegania rozporządzenia RODO i innych przepisoacutew o ochronie danych osobowych, tworzenie i opiniowanie projektoacutew wewnętrznych aktoacutewnbsp dotyczących danych bezpieczeństwa informacji, opiniowania umoacutew z zakresu ochrony danych osobowych, uczestnictwo w kontrolach i audytach, wspoacutełpraca z organami zewnętrznymi, prowadzenie rejestroacutew czynności, nadzoacuter nad podmiotami, ktoacuterym powierzono przetwarzanie danych osobowych, analiza procedur związanych z przetwarzaniem danych. Do obowiązkoacutew Kandydata/-tki należeć będzie roacutewnież prowadzenie/nadzorowanie szkoleń dla pracownikoacutew z zakresu ochrony danych osobowych.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
  Od Kandydatoacutew oczekujemy wykształcenia wyższego, minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych, znajomości przepisoacutew prawa z zakresu ochrony danych osobowych. Dodatkowo zapraszamy do aplikacji osoby, ktoacutere są komunikatywne i potrafią dzielić się wiedzą. Mile widziane osoby z wykształceniem prawniczym,nbspsamodzielne i potrafiące zarządzać projektami.

  Co zyskujesz
  Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, wyjazdy integracyjne, pakiet benefitoacutew (ubezpieczenie na życie, karta medyczna, dofinansowanie wakacji, pakiet sportowy). Dodatkowo przewidziany jest roacutewnież pakiet socjalny dla rodziny w ktoacuterym mieszczą się m.in.: kolonie dla dzieci, opieka medyczna.

  Co powinieneś zrobić
  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj
 • Senior Regulatory Counsel

  Dodano: 20 maja 2019 | Wygasa: 27 maja 2019
  Your new company
  For one of our Client, global leading engineered company located in Krakoacutew, we are looking for in-house Lawyer.

  Your new role
  Working as Senior Regulatory Counsel, you will develop of in-house expertise on contracts, supporting existing internal precedent programme. Moreover you will provide legal advise to support the implementation of a risk-based, proportionate compliance framework of policies and procedures, draft commercial contracts, develop policies for the company's approach to relevant regulatory issues. Daily contact and cooperation with company's legal team will be also part of your job.

  What you'll need to succeed
  You are the successful candidate if you have admitted solicitor in the United Kingdom with at least 3 year's professional experience in top UK company, significant, direct and practical knowledge of the application of UK corporate law and regulation, moreover proven experience in the design, execution and resolution of the internal investigations.
  Experience of interaction with city advisers, such as investment bankers, brokers and accountant, and the issues that arise for corporate with them is also highly required.

  What you'll get in return
  Our Client offers very competitive salary, opportunity for development in international environment and attractive salary package.

  What you need to do now
  If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
  If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
  Aplikuj
 • Contract Management Specialist with German

  Dodano: 15 maja 2019 | Wygasa: -
  Dla naszego Klienta lidera w dziedzinie prawa, firmy świadczącej profesjonalne usługi i największego na świecie dostawcę rozwiązań prawnych dla dużych przedsiębiorstw.

  Poszukujemy osoby na stanowisko:

  Contract Management Specialist with German

  Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiadała za zarządzanie procesem i podejmowanie wszelkich niezbędnych krokoacutew od utworzenia umowy do zapewnienia terminowej realizacji umowy.

  To wyzwanie, ktoacutere wymaga proaktywności, umiejętności komunikacyjnych, doskonałej organizacji pracy, sporządzania umoacutew opartych na szablonach i prowadzenia negocjacji prawnych.

  Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję pracować samodzielnie, proponować rozwiązania i wdrażać usprawnienia procesoacutew w środowisku prawnym.

  nbspAby zostać zakwalifikowanym do tej roli, kandydaci muszą spełniać następujące podstawowe kryteria:
  bull Minimum 1 rok doświadczenia w międzynarodowym środowisku dla klientoacutew globalnych
  bull Zarządzanie roacuteżnymi rodzajami umoacutew (umowy handlowe, SOW, MSA, CDA)
  bull Wykształcenie wyższe (najlepiej prawo, administracja, ekonomia)
  bull Biegła znajomość języka angielskiego, zaroacutewno w mowie, jak i piśmie
  bull Biegła znajomość języka niemieckiego
  bull Koncentracja na terminach i celach
  bull Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczegoacutelności Outlook, Excel, Word)
  Aplikuj
 • Prawnik In-house

  Dodano: 26 kwietnia 2019 | Wygasa: 30 maja 2019

  Twoja następna firma
  Dla naszego Klienta prężnie działającego w obszarze energetycznym i budowlanym poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika z doświadczeniem w projektach z obszaru energetyki.

  Twoje następne stanowisko
  Osoba na stanowisku Prawnik In-house będzie odpowiedzialna za sporządzanie i opiniowanie umoacutew z zakresu energetyki i prawa budowlanego, stały kontakt z kontrahentami, obsługę korporacyjną firmy, sporządzanie umoacutew z zakresu zamoacutewień publicznych. Dodatkowo osoba ta będzie w stałym kontakcie z kierownikiem projektu. Kandydat będzie roacutewnież reprezentował firmę w sporach sądowych.

  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
  Poszukujemy osoacuteb z 5-letnim doświadczeniem z zakresu prawa energetyki i prawa budowlanego. Od kandydatoacutew oczekujemy wykształcenia wyższego prawniczego oraz biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny). Do aplikacji zapraszamy szczegoacutelnie osoby, posiadające doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektoacutew o dużej skali, ktoacutere na bieżąco śledzą zmiany w prawie energetycznym. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektoacutew ze spoacutełkami skarbu państwa.

  Co zyskujesz
  Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie, lokalizację w centrum miasta, możliwość wspoacutełpracy na zasadach B2B lub umowy o pracę.

  Co powinieneś zrobić
  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij lsquoAplikujrsquo i prześlij nam swoje aktualne cv.
  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
  Aplikuj
 • Radca Prawny

  Dodano: 15 kwietnia 2019 | Wygasa: 31 maja 2019

  Praca dla Radcy Prawnego, Prawnik In ndash House, Zespoacuteł korporacyjny, Warszawa

  Dla naszego klienta, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Radcy Prawnego.

  Do głoacutewnych obowiązkoacutew na tym stanowisku należeć będzie:

  Przygotowywanie i opiniowanie umoacutew, regulaminoacutew, procedur wewnętrznych oraz formalnej korespondencji, obsługa korporacyjna firmy.

  Doskonale odnajdziesz się na tym stanowisku jeżeli:

  Posiadasz uprawnienia radcy prawnego/adwokata i co najmniej 5-letnie doświadczenie w praktycznym wykonywaniu tego zawodu, masz doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spoacutełek prawa handlowego, posiadasz wiedzę oraz praktyczną znajomość zagadnień prawnych z zakresu prawa finansowego, w tym dot. usług płatniczych, pośrednictwa kredytowego, rozliczeń, finansowania i zabezpieczeń, masz doświadczenie w postępowaniach przed Sądami, Prezesem UOKiK i Prezesem UKE, oraz we wspoacutełpracy z bankami, instytucjami finansowymi, pracujesz i przygotowujesz dokumenty w języku angielskim.
  Dodatkowo mile widzianym będzie doświadczenie w zakresie prawa telekomunikacyjnego, prawa nowych technologii, w tym znajomość zagadnień prawnych dotyczących wdrażania nowych usług i produktoacutew w sektorze telekomunikacyjnym i teleinformatycznym

  Nasz Klient oferuje:

  Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, rynkowe wynagrodzenie, możliwości rozwoju ekspertyzy w prestiżowej organizacji, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i karta medyczna, home office ndash 4 dni w miesiącu, atrakcyjny pakiet szkoleń. W przypadku zainteresowania ofertą zachęcam do aplikowania.
  Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361